מסורבי בנקים

מסורבי בנקים

ישנם אנשים שהבנק אינו מאשר להם הלוואה, קטנה או גדולה. הם לא מקבלים אשראי בנקאי ולא יכולים לקחת משכנתה. מי שהבנק סרב לבקשתו מרגיש כאילו חרב עליו עולמו, אך אפשר לשמור על אופטימיות ולא לאבד תקווה, יש גורמי מימון נוספים מלבד הבנק.

מפתח הפלא מלווה בקבלת משכנתה את מסורבי המשכנתה ומשיג להם הלוואות ממקורות מימון חוץ בנקאיים בתנאים נוחים. 

מה הסיבות לסירוב ומה פרופיל המסורבים?

מסורבי הבנקים הם בדרך כלל אנשים בעלי רקורד אשראי שלילי, אנשים שחזרו להם צ'קים, לקוחות מוגבלים, בעלי תיקים בהוצאה לפועל או פושטי רגל. אנשים שהיסטורית המינוסים שלהם חוזרת ונשנית והם חורגים באופן קבוע ממסגרת  האשראי המוקצית להם וידועים כמי שלא עומדים מאחורי התחייבויותיהם הכספיים. מסורבים מסוג אחר הם אלה שהבטוחות שהם מציגים לבנק אינן מספקות או שהנכס במדובר בעייתי, בטוחה לא מאושרת עלולה אף היא לחסום באופן מוחלט את הלקוח מלקבל הלוואה מהבנק.

כאשר לאדם יש חשבון בבנק מסוים הבנק מכיר את ההתנהלות ויודע מדוע לסרב, אך כיצד שאר הבנקים יודעים את ההיסטוריה הפיננסית שלו? באמצעות דוח המכונה דוח BDI ניתן ללמוד על התנהלות אדם או חברה ולבדוק האם תלויים נגדו תיקי הוצל"פ וכד' . מידע BDI נשמר בין 5 – 7 שנים בהתאם לסוג המוגבלות, ולאחר מכן הרקורד מתאפס ואין תיעוד להיסטוריית האשראי.

אנשים עם מורכבויות פיננסיות המבקשים לקבל אשראי או משכנתה עלולים להיחסם בבנק כבר למן שלבי הבקשה הראשונים, פניה לגוף מקצועי המתמחה בגיוס משכנתאות ובעל מוניטין בליווי לקוחות לקבל משכנתאות מורכבות, גם מול גורמים חוץ בנקאיים וקרנות מימון מגוונות.

מעוניינים לקבל ליווי לקבלת משכנתא או הלוואה?

גם אם סורבתם בבנק אל תרימו ידיים,

תרימו טלפון: 050-2521070