נטילת משכנתא בחכמה

ענף המשכנתאות בישראל הינו תחום מורכב עם הרבה שחקנים, חוקים ושלבים בדרך לנטילת ההלוואה הנכספת. בתוך הדינמיות והתחרותיות הקיימת, נמצא הלקוח המעוניין לרכוש דירה, בין אם למגורים או להשקעה ואינו יודע איזו משכנתא כדאית לו מבחינת התמהיל, התנאים והריביות.

ישנם אנשים הניגשים לבדם אל הבנק או הגוף המממן במטרה להשיג את הלוואה הרצויה, אך אלה אינם יודעים כי הבנק, ככל עסק פרטי מעוניין להעניק להם את השירות או את המוצר שנוח לו לתת ולאו דווקא את מה שהם באמת זקוקים לו.

פנייה לאנשי מקצוע המתמחים בתחום המשכנתאות ומכירים את הניואנסים, התמהילים והמסלולים הקיימים אצל כל גורמי המימון השונים, מבטיח ללקוחות יעוץ מותאם אישית לצורך וליכולות ההחזר.

המשרד מלווה לקוחות פרטיים ועסקיים המעוניינים לקבל משכנתא באחד מהמסלולים הקיימים היום בשוק. הליווי המקצועי של אנשי המשכנתאות הניטראליים של "מפתח הפלא" מבטיח ללקוחות קבלת תנאי משכנתא טובים, תוך חסכון כספי מהותי וקיצור משמעותי של שנות ההלוואה.

  • משכנתא לרכישת נכס פרטי

ליווי לקוחות פרטיים במסעם לרכישת דירה למגורים או להשקעה. בחינת פרופיל הלקוח, בנייה של התמהיל הנכון והתפור למידות הלקוח הספציפי. כל זאת מבוצע לאחר סקר בנקים, ניהול מו"מ לקבלת אישור עקרוני, פריסה נכונה של ההחזר וקבלת הריביות הנוחות לטווח ארוך.

  • מחזור משכנתא

ליווי לקוחות בעלי משכנתא קיימת במטרה לשנות את התמהיל, התנאים או תקופת ההלוואה. זאת במיוחד כאשר יש שינויים במצב הכלכלי ויכולת החזר ההשקעה. מחזור המשכנתא עשוי להניב חסכון משמעותי הן בעמלות, הן בתנאי ההחזר ובשנות ההלוואה.

  • משכנתא לכל מטרה

ליווי לקוחות במטרה להשיג הלוואה לצרכים שונים בתנאים מיטביים, זאת תמורת שעבוד נכס קיים והצבת בטחונות מתאימים. ההלוואה ניתנת לכל מטרה מלבד רכישת נכס ו/או הרחבתו. בדרך כלל ההלוואה המיוחדת הזו ניתנת לצורך של כיסוי הלוואות והתחייבויות, רכישה של רכב, אירוע משפחתי וכד'

  • משכנתא הפוכה

ליווי מבקשי משכנתא בני 60 ומעלה, בקבלת משכנתא הפוכה, תוך שימוש בחלק משווי הבית הקיים להם ושימוש בכספי ההלוואה למגוון מטרות, בעיקר לרווחה קיומית וכן לצורך סיוע לילדים ברכישת נכס משלהם, למטרות לימודים ועוד.

  • משכנתא למסורבי בנקים

למשרד ניסיון מוצלח מאוד בליווי אישי לקבלת משכנתא של מסורבי בנקים, אשר קיבלו תשובה שלילית מבנק למשכנתאות או ממחלקת משכנתאות בבנקים המסחריים, זאת באמצעות מגוון פתרונות יצירתיים.